Патентний тролінг в дії



Процесори Intel відомі майже кожному.

Можливо саме через шалену популярність компанії та її якісні продукти вона неодноразово ставала та є учасником судових спорів в сфері інтелектуальної власності.

Останнім сенсаційним спором, якому і буде присвячена дана стаття, є суперечка між Intel та VLSI Technology.

В ході судового розгляду представником компанії VLSI, яка здобула славу патентного троля, було заявлено, що компанія Intel, створюючи свої мікропроцесори, порушила патент US7247552B2, який описує спосіб усунення багів, спричинених дефектами у мікросхемах, що покращує їх конструкцію. Тобто суть запатентованого об’єкту в тому, що він додає фіктивні металеві лінії у шари з’єднань з метою збільшення щільності металу у них, що, в свою чергу, покращує конструкцію мікросхеми.

Варто відзначити, що запатентований спосіб не є власною розробкою компанії VLSI, оскільки остання викупила його у виробника мікросхем NXP Semiconductors NV.

Федеральне журі присяжних в Техасі підтримало компанію VLSI, яка, між іншим, наразі є неактивним гравцем на ринку вироблення інтегральних мікросхем. Виходячи із вищезазначеного, корпорація Intel змушена виплатити патентному тролю VLSI чималу суму коштів в розмірі 949 млн доларів.

Разом з тим, корпорація Intel всіляко заперечує використання запатентованої технології в своїх процесорах, в тому числі в Skylake і Cascade Lake, які в принципі несумісні із застарілою технологією VLSI.

Окрім цього, Intel наполягав на використанні корпорацією у своїх процесорах самостійно розробленої технології.

У зв’язку із вищезазначеним, нам варто очікувати апеляційного оскарження гігантом Intel вердикту суду присяжних.

Варто зазначити, що це далеко не єдиний і не останній спір між компаніями. Приміром, на 2024 рік заплановано судовий розгляд ще однієї патентної суперечки між цими ж сторонами у штаті Каліфорнія.

Принагідно зазначимо, що спеціалісти нашої компанії завжди готові надати якісний супровід в процесі набуття як національної, так і міжнародної охорони вашими винаходами та корисними моделями.

За матеріалами itc.ua