Особливості розробки Договорів

 © VICONSULT

Господарський та Цивільний кодекси України, передбачають більше ніж півсотні видів договорів. До кожного потрібен свій підхід та особливості розробки.

Основними важливими частинами у договорі є:

1.Вступна частина, в якій вказуються відомості щодо назви, дати та місця укладення Договором. При зазначенні сторін Договору, зазначають:

- для фізичних осіб-підприємців обов’язково вказуємо що це ФОП, прописуємо ПІП та код ІПН;

- для звичайних фізичних осіб зазначаємо ПІП та код ІПН;

- для підприємств повну назву, за якою вони зареєстровані в єдиному державному реєстрі, код ЄДРПОУ, ПІП представника та його посада.

2. Предмет Договору, з точним переліком наданих у майбутньому послугу чи з уточненням місця знаходження нерухомого майна (для Договорів оренди), тощо. Також в цьому розділі прописують обов’язки сторін, строки та способи виконання умов Договору.

3. Додаткові умови. Вказуємо підстави дострокового розірвання Договору випадки нарахуванні пені та повернення коштів, відповідальність сторін.

4. Інші умови Договору. Тут зазвичай вказують довірених осіб, способи зв’язку, реквізити, місцеперебування сторін та інше.

Процес розробки договору передбачає клопітку роботу, з урахуванням всіх ризиків на майбутнє. Адже відносини з контрагентом не завжди мають дружній характер.

Звертаючись до спеціалістів нашої компанії ви зможете забезпечити собі безпечні відносини з замовниками. В найкоротші строки отримаєте розроблений проект договору, на максимально вигідних для вас умовах.

Читайте также: