ЗНЯТТЯ З ОБЛІКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ

 © VICONSULT

ЗНЯТТЯ З ОБЛІКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ

Сільськогосподарська техніка, яка була взята на облік компетентним державним органом підлягає зняттю з обліку, у разі її списання або продажу.

Під таку техніку підпадають наступні види:

  • трактори;
  • самохідні шасі;
  • самохідні сільськогосподарські машини;
  • самохідні дорожньо-будівельні машини;
  • самохідні меліоративні машини;
  • та інша сільськогосподарська техніка та механізми.

Тобто такий перелік не є вичерпним згідно чинного законодавства України. І зареєстрована може бути не тільки сільськогосподарська техніка, а ще і спец. техніка, яка в майбутньому може підлягати зняттю з обліку та не входить до даного переліку.

Зняття з обліку такої техніки здійснюється відповідними територіальними органами Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Хто може бути власником такої техніки?

Власниками техніки можуть бути як фізичні особи, так і юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми. Тобто така техніка може використовуватися як для особистих цілей звичайною людиною, щоб полегшити процеси в сільському господарстві, так і в процесах для отримання офіційного прибутку підприємствами.

Для того, щоб зняти з обліку сільгосп. техніку, потрібно надати компетентному органу обов’язково номерні знаки на техніку та свідоцтво про власність (так званий тех. паспорт). Але такий перелік не є вичерпним.

В результаті Ви отримаєте свідоцтво з відміткою про зняття з обліку своєї техніки та транзитні номери (видаються не завжди).

Після, спокійно можете її списувати або продавати.

У пошуках компетентного спеціаліста, який допоможе вирішити дане питання, компанія Віконсалт допоможе Вам у здійсненні такої цілі!

Author
Snіzhana Severenchuk
Lawyer of the Department of Permits and Corporate Law
+38 063 332-30-86
ssv@viconsult.com.ua
live:.cid.93003decb71725a
Snіzhana Severenchuk