СПОСОБИ РЕЄСТРАЦІЇ ТОВ

 © VICONSULT

СПОСОБИ РЕЄСТРАЦІЇ ТОВ

Коли ми плануємо реєструвати бізнес, то шукаємо спосіб як саме це зробити. І в допомогу приходять юридичні компанії, електронні сервіси та інші допоміжні хелпери. Зареєструвати бізнес у формі Товариства з обмеженою відповідальністю можна трьома способами: через електронний сервіс Дія, через нотаріуса–реєстратора, або через ЦНАП. Як показує практика, найзручнішими є перші два способи.

Розпочнемо з електронного сервісу Дія. Даний сервіс дає можливість зареєструвати ТОВ лише на підставі модельного статуту доволі швидко. Але не всі знають що є багато недоліків, через які реєстрація може затягнутись на довготривалий строк. Чим це може бути викликано?

По-перше, Дія формує автоматично рішення про створення Товариства з орфографічними, пунктуаційними та іншими помилками. В результаті розгляду заявки в реєстрації можуть відмовити.

По-друге, інформація про засновників Товариства може не співпадати з реальними документами та інформацією, яка підтягується в системі.

По-третє, якщо серед засновників ТОВ є іноземець послугами Дії Ви скористатись не зможете.

Якщо Ви отримуєте відмову у реєстрації, дізнатися причину буде складно, оскільки крім «чат-боту» більше немає можливості зв’язатись з працівниками Дії, або ж з реєстратором, який перевіряв Вашу заявку.

Замість обіцяної реєстрації протягом 24 годин, реєстрація може зайняти близько тижня.

При реєстрації Товариства через нотаріуса-реєстратора, Ви можете здійснити реєстрацію протягом 24 годин. Мінусом є те, що це платна послуга. Але запевняємо, що реєстрація ТОВ даним способом - це гарантія успішної реєстрації з першого разу.

Спеціалісти компанії «Віконсалт» допоможуть якісно та швидко підготувати документи для реєстрації, підібрати потрібні КВЕД, допомогти з вибором системи оподаткування і обрати спосіб реєстрації, який буде вигідним і доречним саме для Вас.