ГОРІХОВІ ПАСТИ – ЯКОМУ ВИРОБНИКУ ДОВІРЯТИ?

 © VICONSULT

ГОРІХОВІ ПАСТИ – ЯКОМУ ВИРОБНИКУ ДОВІРЯТИ?ГОРІХОВІ ПАСТИ – ЯКОМУ ВИРОБНИКУ ДОВІРЯТИ?

Не так давно трендовим продуктом серед споживачів стали горіхові пасти, реклама яких заполонила усі соціальні мережі.

    Чому горіхові пасти можуть бути небезпечними?
  • Усі ми знаємо, що горіхи не потребують особливих умов зберігання, але не замислюємось над тим, що вони можуть містити в своєму складі токсичні елементи, які можуть нашкодити здоров’ю споживача. Тому виробники горіхових паст зобов’язані приймати якісну сировину з усіма відповідними документами, що підтверджують її безпечність.
  • Мабуть кожному з нас хоча б раз доводилось мати неприємні відчуття наткнувшись на сторонні домішки у вигляді шкарлупи під час споживання продуктів, які містять горіхи. Це свідчить про відсутність контролю під час переробки горіхів до готового продукту.
  • Зіпсувати продукт можуть також неправильні температурні режими обжарювання горіхів та зберігання готового продукту.

Щоб уникнути усіх цих ризиків, найправильнішим буде запровадження на підприємстві Системи управління безпечністю харчових продуктів, яка дозволить на кожному етапі в зручний спосіб контролювати виробництво якісної продукції.

Нещодавно, фахівці компанії «ВіКонсалт» успішно провели аудити та запровадили документи по новій версії стандарту ISO 22000:2018 на двох підприємствах-лідерах серед виробників горіхових паст в Україні - «AUMI» та «TOM».

Обидва підприємства забезпечені сучасним обладнанням з дотриманням умов експлуатації та сервісного обслуговування. Стан виробництва та інфраструктури підтримується в належному стані, персонал забезпечений спеціальним одягом, проводяться випробування готового продукту з періодичністю, встановленою в нормативних документах. Ведеться суворий контроль над прийманням сировини, її обробкою та зберіганням готового продукту.

«AUMI» та «TOM» підтвердили якість та безпечність продукції, яку виготовляють.

Бажаємо підприємствам «AUMI» та «TOM» подальших успіхів, росту та ще більше задоволених споживачів.