Виконсалт. | Новий міжнародний стандарт на системи промислової автоматизації 

Новий міжнародний стандарт на системи промислової автоматизації

27.04.2017

Опубліковано новий міжнародний стандарт ISO 20140-5:2017 «Системи промислової автоматизації та інтеграції. Оцінка енергетичної ефективності та інших чинників виробничих систем, що впливають на навколишнє середовище. Частина 5. Дані оцінки екологічних характеристик».

Стандарт ISO 20140-5:2017 визначає типи даних оцінювання екологічної результативності (EPE), включаючи їх атрибути, які можуть використовуватися для оцінки екологічних характеристик виробничих систем на основі загальних принципів, описаних в стандарт ISO 20140-1 «Системи промислової автоматизації та інтеграції. Оцінка енергетичної ефективності та інших чинників виробничих систем, що впливають на навколишнє середовище. Частина 1. Огляд та загальні принципи».

Стандарт ISO 20140-5:2017 застосовується до дискретного, періодичного та безперервного виробництва, до всіх виробничих підприємств і частин виробничого об'єкта.

У сферу застосування даного міжнародного стандарту також входить вказівка ??відмінностей між моделями даних та інформаційними моделями, а також відмінностей між поданням екологічних показників за фактичними даними.

Стандарт ISO 20140-5:2017 відноситься до семантики структурованих даних і інформаційних моделей, що використовуються протоколами зв'язку. Семантика пояснює значення атрибутів і контекстної інформації.

Дія документу не стосується оцінки життєвого циклу продукту, даних оцінки екологічних характеристик, які є специфічними для конкретного сектора промисловості, виробника або обладнання, збирання та передачі даних.

http://csm.kiev.ua/